Kartka personalizowana okazji urodzin, imienin, podziękowanie – dla Księdza

25,00 

Opis

Dlaczego warto dać komuś kartkę z okazji urodzin, imienin, czy jako podziękowanie? Wyjątkowa kartka, ręcznie wykonana, to nie tylko prezent, ale przede wszystkim osobiste wyrażenie uczuć i szacunku. To swego rodzaju list, który mówi o tym, jak bardzo doceniamy drugą osobę, jak wiele nam ona znaczy.

Kartka urodzinowa dla księdza, którą proponuję, to coś więcej niż zwykły prezent. To wyjątkowa pamiątka, która ma na celu okazać szacunek i uznanie dla osoby obdarowanej. Przód kartki został zaprojektowany z myślą o solenizancie. Znajduje się na nim kielich i symbol IHS, a także imię księdza, który obchodzi urodziny. Kielich to symbol wiary i bezinteresowności, a znak IHS to symbol Chrystusa. Kolorystyka kartki jest jasna i radosna, aby dodać trochę słońca do święta solenizanta.

Kartka imieninowa dla księdza, którą proponuję, to również coś więcej niż prezent. To wyjątkowa forma wyrażenia szacunku i podziękowania dla osoby, której chcemy złożyć życzenia. To ręcznie wykonana pamiątka, która zostanie z solenizantem na wiele lat.

Podobnie jest z kartką z podziękowaniem dla księdza. To nie tylko prezent, ale przede wszystkim wyraz wdzięczności. To ręcznie wykonana pamiątka, która mówi o tym, jak bardzo cenimy i doceniamy osobę, której chcemy podziękować.

Wszystkie te kartki wykonuję z miłością i szacunkiem. Są to wyjątkowe pamiątki, które sprawią, że obdarowany ksiądz będzie cieszył się z tego wyjątkowego dnia.

Rozmiar kartki po złożeniu wynosi 13,5 x 13,5 cm. W komplecie z kartką otrzymasz kopertę. Istnieje również możliwość zmiany kolorów.

Jeżeli chcesz spersonalizować kartkę, proszę o podanie uwag podczas składania zamówienia. Jeżeli masz jakiś konkretny pomysł na kartkę, chętnie go zrealizuję. W tym celu proszę o kontakt telefoniczny.