Kolorowa kartka dla pani ze zdjęciem i kwiatuszkami

25,00 

SKU: KUR133 Kategorie: , , ,

Opis

Każda okazja jest dobra, by pokazać bliskim, jak bardzo nam na nich zależy. Urodziny to wyjątkowy czas, kiedy możemy wyrazić nasze uczucia w szczególnie piękny sposób. Właśnie dlatego stworzyłam tę unikalną, ręcznie robioną kartkę urodzinową dla kobiety.

Moja kartka na urodziny dla koleżanki, mamy, siostry czy przyjaciółki to prawdziwe dzieło sztuki. Każdy element jest precyzyjnie wykonany i starannie dobrany. Kolorowe sześciokąty na zewnątrz kartki tworzą wyjątkowy wzór, a wewnątrz znajduje się miejsce na Twoje osobiste życzenia. Kartka jest pięknie ozdobiona kwiatami – to ręcznie robiona kartka z kwiatami, które dodają jej uroku i elegancji.

Personalizacja jest kluczem do stworzenia czegoś naprawdę wyjątkowego. Dlatego daję Ci możliwość dodania zdjęcia i imienia obdarowanej osoby na okładkę kartki. W środku możesz dodać swoje własne słowa, które wyrażą Twoje uczucia. Możesz wyrazić radość z okazji urodzin, życzyć pomyślności i szczęścia, a nawet zdrowia i długiego życia.

Rozmiar kartki to 13,5 x 13,5 cm, a dołączona jest do niej koperta. Aby spersonalizować zamówienie, proszę o podanie wszystkich niezbędnych informacji w uwagach podczas składania zamówienia lub mailem po zakupie.

Jeśli masz jakiekolwiek specjalne życzenia lub chcesz stworzyć dedykowaną kartkę, proszę o kontakt telefoniczny. Z przyjemnością stworzę dla Ciebie coś naprawdę wyjątkowego.