Kartka urodzinowa dla kobiety ze zdjęciem i kotem

26,00 

SKU: KUR124 Kategorie: , ,

Opis

Urodziny to wyjątkowe dni w życiu każdej osoby, a jeden z najlepszych sposobów, aby pokazać, jak bardzo kogoś kochasz i cenisz, to wręczenie mu szczególnej kartki urodzinowej. Właśnie taką kartkę mam dla Ciebie – kartkę urodzinową dla kobiety ze zdjęciem i kotem.

Ta unikalna kartka urodzinowa z kotem to coś więcej niż zwykły prezent. To wyraz Twoich uczuć, pamięci i troski. Przedstawia ona uwielbiane przez wielu zwierzę – kota, który dodaje jej niepowtarzalnego charakteru. Ale to nie wszystko. To również kartka urodzinowa ze zdjęciem, co oznacza, że możesz dodać do niej swoje własne, personalizowane zdjęcie. To idealny sposób, aby podkreślić indywidualność obdarowanej osoby i pokazać, jak bardzo się o niej troszczysz.

Kartka ma wymiary 13,5 x 13,5 cm i jest dostarczana w komplecie z kopertą. Wewnątrz kartki znajduje się miejsce na życzenia, które mogę dla Ciebie wydrukować. Wystarczy, że przekażesz mi je na końcu zamówienia w uwagach, bądź mailem po zakupie. To idealna propozycja nie tylko na urodziny, ale również na imieniny z kotem. Wyróżnij się i pokaż, jak bardzo zależy Ci na obdarowanej osobie, dając jej coś więcej niż zwykły prezent.

Możesz też zmienić kolor tła kartki, aby jeszcze bardziej dostosować ją do gustu solenizantki.

Chciałabym również zwrócić Twoją uwagę na możliwość personalizacji kartki. Gdy składasz zamówienie, proszę o podanie wszelkich uwag, które pomogą mi stworzyć dla Ciebie idealny produkt. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy, nie wahaj się ze mną skontaktować telefonicznie! 🙂