Kartka dla koleżanki z okazji urodzin, imienin z lodami

16,00 

SKU: kur141 Kategorie: , , ,

Opis

Szukasz wyjątkowego prezentu dla bliskiej Ci osoby? Nasza kartka na urodziny dla koleżanki to idealne rozwiązanie! Ten unikatowy produkt, dzięki swojej kolorystyce i formie, na pewno zrobi wrażenie na obdarowanej.

Kartka urodzinowa dla koleżanki, którą oferujemy, to rękodzieło wykonane z papieru najwyższej jakości. Jej wymiary to ok. 13,5×13,5 cm, co czyni ją idealną do wręczenia bezpośrednio lub dołączenia do prezentu. Na froncie kartki znajduje się rysunek lodów, który dodaje jej uroku i podkreśla radosny charakter uroczystości.

W naszej ofercie znajduje się również kartka na imieniny dla koleżanki. Taki prezent na pewno wpadnie w oko solenizantce i sprawi, że ten dzień stanie się dla niej jeszcze bardziej wyjątkowy.

Nasze kartki są nie tylko piękne, ale również personalizowane. Możliwość zmiany tekstu na froncie, np. na “Wszystkiego najlepszego”, pozwoli Ci wyrazić swoje uczucia w najbardziej autentyczny sposób. Do kartki dołączamy również kopertę, co ułatwi jej wręczenie.

Aby dokonać personalizacji, prosimy o podanie uwag podczas składania zamówienia. Jeżeli chcesz, abyśmy przygotowali dla Ciebie dedykowaną kartkę, skontaktuj się z nami telefonicznie. Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i chętnie pomożemy Ci stworzyć niezapomniany prezent.

Wybierz naszą kartkę na urodziny dla koleżanki lub kartkę na imieniny dla koleżanki i zaskocz bliską Ci osobę niepowtarzalnym prezentem!