Kartka ręcznie robiona, personalizowana z okazji I Komunii Świętej z kielichem i kłosami

25,00 

SKU: kk058 Kategorie: ,

Opis

Warto podarować ręcznie robioną kartkę komunijną, ponieważ jest to wyjątkowa pamiątka pierwszej komunii świętej. Taki gest pokazuje, że zależy nam na tej osobie i że dokładamy wszelkich starań, aby ten wyjątkowy dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy.

Przedstawiam Państwu kartkę komunijną z kielichem i kłosami, wykonaną ręcznie z dużą starannością. Wykorzystuję białą bazę w biało-zielonych kolorach, co nadaje kartce świeżości i elegancji. Na środku kartki umieszczam zielone tło, na którym wyeksponowany jest biały tekturowy skrapek przedstawiający kielich z hostią, chleb i kłosy. Ta kartka personalizowana na komunię jest przewiązana białym papierowym sznurkiem dla dodatkowego uroku.

Rozmiar kartki to 13,5 x 13,5 cm po złożeniu, jest więc idealna do wręczenia osobiście lub do wysłania pocztą. W komplecie z kartką dostarczam kopertę.

Wewnątrz kartki znajduje się miejsce na życzenia. Chętnie wydrukuję dla Państwa wybrane życzenia, aby kartka była jeszcze bardziej personalizowana. Handmade to moja pasja i chcę, aby każda kartka była wyjątkowa! 🙂

Aby spersonalizować kartkę, proszę o podanie danych na końcu zamówienia w uwagach lub mailem po zakupie. Potrzebuję imienia dziecka i daty uroczystości, a także Państwa życzeń. Jeżeli chcą Państwo, mogę wpisać własne życzenia.

Pamiętajcie, że każda kartka jest dla mnie wyjątkowa i chętnie przygotuję dla Państwa dedykowaną kartkę. W tym celu proszę o kontakt telefoniczny, abyśmy mogli omówić wszystkie szczegóły.