Kartka Pamiątka z ekologicznego papieru na Pierwszą Komunię Świętą

25,00 

SKU: kk059 Kategorie: ,

Opis

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowy moment w życiu każdego dziecka. Warto podkreślić jego znaczenie, dając mu coś wyjątkowego, co zostanie z nim na zawsze – kartkę, która jest nie tylko pamiątką, ale także wyrazem naszej miłości i pamięci o tym ważnym dniu.

Moja ręcznie robiona pamiątka pierwszej komunii to nie tylko kartka, ale przede wszystkim unikalny prezent, który stworzyłam z myślą o tym wyjątkowym dniu. Wykonana jest z ekologicznego papieru kraftowego i bawełnianego, co dodaje jej naturalnego uroku. Ozdobiona jest tekturowym skrapkiem, a całość przewiązana lnianym sznureczkiem. Delikatny, pastelowy wianuszek z polnych kwiatków dodaje jej uroku i delikatności.

Na pierwszej stronie znajduje się napis „Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej”. Wewnątrz kartki jest miejsce na życzenia, które mogę dla Ciebie wydrukować. Rozmiar kartki po złożeniu to 13,5 x 13,5 cm, a dołączona do niej jest koperta.

Ta personalizowana pamiątka na komunię świętą to coś więcej niż tylko kartka. To dowód na to, że pamiętasz i cenisz ten wyjątkowy moment. W celu personalizacji zamówienia, proszę o podanie danych na końcu zamówienia w uwagach – bądź mailem po zakupie: Imię dziecka i datę uroczystości.

Jeżeli chciałbyś, abym przygotowała dedykowaną kartkę, jestem do twojej dyspozycji. Proszę o kontakt telefoniczny, a razem stworzymy coś wyjątkowego.