Kartka dla dziewczynki na imieniny, urodziny, Dzień Dziecka (personalizowana)

25,00 

SKU: KUR122 Kategorie: , ,

Opis

Zastanawiasz się, dlaczego warto podarować komuś kartkę na takie okazje jak imieniny, urodziny czy Dzień Dziecka? Otóż, kartka to nie tylko papier, to przede wszystkim emocje, które możemy przekazać na odległość. To dowód na to, że pamiętamy o najważniejszych dla naszych bliskich chwilach.

Przedstawiam Ci kartkę imieninową dla dziecka, która jest nie tylko piękna, ale również personalizowana. Wykonana z dbałością o najmniejszy szczegół, jest idealna na imieniny dla dziewczynki.

Rozmiar kartki po złożeniu wynosi 13,5 x 13,5 cm i jest dostarczana w komplecie z kopertą. Kartka dla dziewczynki na urodziny jest w pełni personalizowalna – na wewnętrznej stronie znajduje się miejsce na życzenia, które mogę dla Ciebie wydrukować. Możliwość zmiany koloru tła kartki dodatkowo umożliwi dostosowanie jej do gustu małej obdarowanej.

Aby spersonalizować zamówienie, proszę o przesłanie danych (imię dziecka i liczbę lat) oraz życzeń na końcu zamówienia w uwagach – bądź mailem po zakupie. Jeżeli masz jakieś szczególne życzenia co do wyglądu kartki, chętnie stworzę dla Ciebie dedykowaną kartkę. W tym celu proszę o kontakt telefoniczny.