Kartka na 18 urodziny – Ruszaj w drogę!

25,00 

1 w magazynie

Opis

Wyjątkowy dzień, jakim są 18 urodziny, zasługuje na równie wyjątkowy prezent. Dlaczego nie podarować więc bliskiej osobie czegoś, co zostanie z nią na zawsze, coś co przypomni jej o tym ważnym dniu? Ręcznie wykonana kartka na 18 urodziny, to coś więcej niż zwykły prezent. To wyraz serdeczności i troski, którą wkładam w każdy detal podczas jej tworzenia.

Moja karta na 18 urodziny nosi nazwę “Ruszaj w drogę!”. To nie tylko życzenia, ale również symbol nowego etapu w życiu. Karta jest ręcznie wykonana z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje jej trwałość i unikalny wygląd. Motyw podróżniczy, który dominuje na kartce, ma na celu zainspirować i przypomnieć, że 18 urodziny to dopiero początek wielkiej przygody zwaną dorosłością.

Cenię indywidualność, dlatego oferuję możliwość personalizacji tej ręcznie wykonanej kartki na 18 urodziny. Podczas składania zamówienia, proszę o podanie wszelkich uwag i sugestii, które pomogą mi stworzyć kartkę idealnie dopasowaną do osoby obchodzącej urodziny.

Jeżeli zależy Ci na stworzeniu dedykowanej kartki, jestem do Twojej dyspozycji. Proszę o kontakt telefoniczny, abyśmy mogli omówić szczegóły i wspólnie stworzyć coś naprawdę wyjątkowego.