Pamiątka I Komunii Świętej w miętowym kolorze

28,00 

SKU: kk061 Kategorie: ,

Opis

Dlaczego warto dać komuś kartkę na okazję Pierwszej Komunii Świętej? Dlatego, że jest to wyjątkowy moment w życiu każdego młodego katolika, który zasługuje na piękną pamiątkę. Moja propozycja to oryginalna pamiątka komunijna, utrzymana w delikatnych, miętowych tonach.

Ta kartka na I Komunię Świętą jest podłużna, składana, o wymiarach ok. 10x21cm. Wykonałam ją na bazie wysokiej jakości papieru, a jej wykończenie to wystające elementy, przyklejone na stałe. W centrum znajduje się tekturowy scrapek w kształcie hostii, otoczony ozdobną, papierową koronką. Całość dopełnia napis “Pierwsza Komunia Święta” z imieniem dziecka i datą uroczystości. Kolorystyka kartki to połączenie bieli i miętowego koloru, a całość dekorują listki winogronowe i kwiaty.

Wewnątrz kartki znajduje się miejsce na wydrukowanie życzeń. To pamiątka pierwszej komunii świętej, która z pewnością spodoba się dziecku i będzie przez nie pamiętana na długie lata.

Możliwość personalizacji kartki to dodatkowy atut. Proszę o podanie imienia dziecka i daty uroczystości podczas składania zamówienia w uwagach lub mailem po zakupie. Jeżeli mają Państwo indywidualne życzenia, chętnie je wpiszę.

Jeżeli zależy Państwu na stworzeniu dedykowanej kartki, zapraszam do kontaktu telefonicznego. Razem stworzymy unikalną pamiątkę na ten wyjątkowy dzień.