Pamiątka I Komunii Świętej w kolorze siwym

28,00 

SKU: kk062 Kategoria:

Opis

Kartka z okazji Pierwszej Komunii Świętej to nie tylko piękny upominek, ale także trwała pamiątka tego wyjątkowego dnia. W moim sklepie tworzę oryginalne pamiątki komunijne, które są nie tylko estetyczne, ale również niosą ze sobą osobiste przesłanie od obdarowującego.

Przedstawiam Państwu unikalną kartkę na Pierwszą Komunię Świętą, która jest nie tylko pamiątką 1 komunii świętej, ale również autentycznym dziełem sztuki. Kartka jest podłużna, o wymiarach około 10×21 cm, składana, wykonana na bazie papieru najwyższej jakości. Wykończona jest trwałymi, wystającymi elementami.

Na kartce znajduje się tekturowy scrapek w kształcie hostii i koronkowego kielicha, który jest umieszczony w centrum. Nad i pod nim znajduje się ozdobna wycinanka – papierowa koronka. Po prawej stronie kielicha umieściłam bukiecik papierowych różyczek, a całość podsumowuje napis “Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej” oraz imię dziecka i data. Wszystko jest utrzymane w delikatnym, jasnosiwym kolorze.

Wewnątrz kartki znajduje się miejsce na życzenia, które z przyjemnością wydrukuję. Oryginalna kartka na komunię to doskonały sposób na wyrażenie swoich uczuć i najlepszych życzeń na ten szczególny dzień.

W celu personalizacji kartki, proszę o podanie danych na końcu zamówienia w uwagach lub poprzez e-mail po zakupie. Wspomnieć należy imię dziecka i datę uroczystości oraz swoje życzenia.

Jeżeli chcieliby Państwo, aby przygotować dedykowaną kartkę, proszę o kontakt telefoniczny. Będę zaszczycona, mogąc stworzyć dla Państwa wyjątkową pamiątkę tej wyjątkowej uroczystości.