Kartka urodzinowa ze zdjęciem biało-czarna

28,00 

SKU: KUR126 Kategorie: , ,

Opis

Dlaczego warto podarować komuś czarno białą kartkę urodzinową? To nie tylko wyraz naszych uczuć, ale również forma podkreślenia wyjątkowości solenizanta. W dzisiejszych czasach, kiedy dominują wiadomości elektroniczne, kartka urodzinowa ze zdjęciem to wyjątkowy i niezapomniany prezent.

Przedstawiam Państwu unikalną i elegancką czarno białą kartkę urodzinową. Kartka ta jest wyjątkowa, ponieważ można na niej umieścić dowolne zdjęcie, co sprawia, że jest to nie tylko kartka urodzinowa ze zdjęciem, ale także piękna pamiątka. Kartka ze zdjęciem na urodziny to doskonały sposób na podkreślenie osobistego charakteru prezentu.

Kartka po złożeniu ma wymiary 13,5 x 13,5 cm i jest dostarczana w komplecie z kopertą. Na wewnętrznej stronie kartki jest miejsce na życzenia, które mogę dla Państwa wydrukować. Możliwość zmiany koloru kartki daje jeszcze większe możliwości personalizacji.

Aby spersonalizować zamówienie, proszę o przesłanie danych, zdjęcia oraz życzeń na końcu zamówienia w uwagach lub mailem po zakupie. Chętnie dostosuję kartkę do Państwa oczekiwań.

Chciałabym również przypomnieć, że istnieje możliwość przygotowania dedykowanej kartki. W tym celu proszę o kontakt telefoniczny.