Kartka dla koleżanki, mamy na urodziny, imieniny z lawendą

29,00 

4 w magazynie

SKU: kur138 Kategorie: , ,

Opis

Ręcznie wykonana kartka dla koleżanki na imieniny, dla mamy na urodziny albo dla syna od mamy to coś, co na pewno zostanie docenione przez obdarowaną osobę. Każda z tych kartek jest tworzona z miłością, a lawendowy motyw dodaje jej unikalnego charakteru. Wiadomo, że lawenda kojarzy się z ukojeniem, spokojem i elegancją, dlatego kartka w takim stylu to nie tylko piękny, ale i przemyślany prezent.

Kartka urodzinowa dla koleżanki, w lawendowym klimacie, to doskonały sposób, aby wyrazić swoje uczucia i dobrze życzenia. Z drugiej strony, kartka urodzinowa dla syna od mamy to sposób na pokazanie, jak bardzo go kochasz i jak bardzo jesteś z niego dumna.

A co jeśli chciałabyś wręczyć kartkę imieninową dla córki od mamy? Nie ma problemu! Jestem w stanie stworzyć taką kartkę, która będzie idealnie pasowała do okazji i do osoby, której chcesz ją podarować.

Nie zapomnij o możliwości personalizacji kartki. Jeżeli chcesz, aby na kartce znalazł się konkretny napis, dodatkowe zdobienia lub specjalne życzenia, proszę o podanie tych informacji w uwagach podczas składania zamówienia.

Jeżeli chciałabyś zamówić kartkę dedykowaną, proszę o kontakt telefoniczny. Wtedy będziemy mogli omówić wszystkie szczegóły i stworzyć kartkę, która będzie idealnie pasowała do okazji i do osoby, której chcesz ją podarować.

Kartka dla mamy na urodziny, kartka imieninowa dla koleżanki, kartka urodzinowa dla syna od mamy – każda z nich jest wyjątkowa i tworzona z myślą o solenizancie. Jestem pewna, że moje kartki sprawią radość każdemu, kto je otrzyma. 🙂