Kartka na 5 urodziny dziewczynki

25,00 

Urodziny to niesamowity dzień dla dziecka. Spraw, by był jeszcze lepszy, podarowując mu ręcznie robioną kartkę urodzinową. 
Prezent idealny dla dziewczynki, bo z dziewczynką na pierwszej stronie. Postać posiada długie, lejące się czarne włosy z czerwoną kokardą na główce. Ubrana jest w rozkloszowaną atramentową sukienkę, która na pewno wpadnie w oko solenizantce. 

SKU: KUR095 Kategoria:

Opis

Urodziny to niesamowity dzień dla dziecka. Spraw, by był jeszcze lepszy, podarowując mu ręcznie robioną kartkę urodzinową.
Prezent idealny dla dziewczynki, bo z dziewczynką na pierwszej stronie. Postać posiada długie, lejące się czarne włosy z czerwoną kokardą na główce. Ubrana jest w rozkloszowaną atramentową sukienkę, która na pewno wpadnie w oko solenizantce. W prawej ręce trzyma różowy, mieniący się balonik, który skrada całą uwagę. To wszystko na błękitnym tle z białymi dodatkami. Na przykład chmury nadające lekkości kompozycji albo ozdobna koronka. Dziewczynka siedzi wygodnie na kawałku drewna.

Kartka na urodziny została zrobiona z bardzo dobrej jakości papieru, więc bez obaw o łatwe zniszczenie! Wymiar to około 13,5cm x 13,5 cm.Taka kartka zrobi furorę na urodzinach pięciolatki. W prawym górnym rogu strony widać życzenia „Wszystkiego najlepszego!”, a zaraz pod nimi znajduje się tag „W dniu Twoich urodzin” Wspaniała pamiątka!