Kartka eko z okazji Pierwszej Komunii Świętej z gałązką winogronową

25,00 

SKU: KK057 Kategorie: ,

Opis

Wielką wartość ma gest wręczenia ręcznie robionej kartki na Pierwszą Komunię Świętą. To wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego dziecka, które zasługuje na piękne i niepowtarzalne upominki. Nasza kartka na Pierwszą Komunię Świętą, to właśnie taki prezent – unikalny i pełen serdeczności.

Ręcznie robiona kartka komunijna, została stworzona z myślą o ekologii. Wykorzystałam do niej papier eko, który nie tylko jest przyjazny dla środowiska, ale także dodaje całości uroku i naturalnej elegancji. Centralnym punktem kartki jest skrapek, symbolizujący hostię. Poniżej umieściłam gałązkę winogronową, która dodaje kompozycji subtelnej głębi. Z lewej strony kartka przewiązana jest lnianym sznureczkiem, co podkreśla jej ręcznie robiony charakter.

Delikatne pastelowe tło tworzy piękny, spokojny obraz – idealnie pasujący do tak uroczystej okazji. Na pierwszej stronie znajduje się napis “Pierwsza Komunia Święta”, a także imię dziecka, co dodaje kartce jeszcze więcej personalizacji. Wewnątrz kartki jest miejsce na życzenia, które mogę dla Ciebie wydrukować.

Kartka ma rozmiar 13,5 x 13,5 cm po złożeniu i dostarczam ją w komplecie z kopertą. Wszystko to, byś mógł wręczyć ją od razu po otrzymaniu.

Personalizacja jest dla mnie bardzo ważna, dlatego proszę o podanie imienia dziecka i daty uroczystości na końcu zamówienia w uwagach – bądź mailem po zakupie. Jeśli chciałbyś dokonać zmiany koloru tła kartki – jest to jak najbardziej możliwe.

Jeżeli chcesz, abym przygotowała kartkę dedykowaną, proszę o kontakt telefoniczny. Z przyjemnością stworzę coś indywidualnego, co będzie idealnie pasować do Twoich potrzeb.