Kartka na urodziny/roczek – ECO z misiem dla dziecka

22,00 

SKU: KUR136 Kategorie: , ,

Opis

Kartka na roczek to niezwykły symbol, który składa się z naszych najserdeczniejszych życzeń i miłości dla małego jubilata. Właśnie dlatego warto obdarować malucha niezwykle cennym prezentem, jakim jest kartka urodzinowa z misiem, wykonana ręcznie z myślą o tej wyjątkowej okazji.

Mając na uwadze dbałość o środowisko, kartka ta jest wykonana z ekologicznego papieru. Na jej froncie znajduje się mały, pluszowy miś, który trzyma w łapce prezencik. Jego urocze oczka i czarny nosek dodają kartce niepowtarzalnego uroku. To prawdziwa perełka wśród kartek urodzinowych z misiem.

Na wewnętrznej stronie kartki jest specjalnie przygotowane miejsce, gdzie można wydrukować życzenia. Kiedy kartka zostanie złożona, jej wymiary wynoszą 13,5 x 13,5 cm. W zestawie znajduje się również koperta.

Ta kartka na narodziny dziecka ręcznie robiona jest nie tylko symbolem troski o naszą planetę, ale również wyjątkowym prezentem, który można spersonalizować. W tym celu proszę o podanie imienia dziecka i daty urodzin w uwagach podczas składania zamówienia, lub mailem po zakupie. Istnieje również możliwość zmiany koloru tła kartki.

Jeśli chcesz stworzyć dedykowaną kartkę, skontaktuj się ze mną telefonicznie. Będzie mi niezmiernie miło stworzyć dla Ciebie coś wyjątkowego.