Gratulacje, zostaniesz siostrzyczką!

28,00 

“Gratulacje! Zostaniesz siostrzyczką” to kartka dla młodej damy, która będzie musiała sprawdzić się w roli starszej siostry. Dobrym pomysłem na powiadomienie jej o tym będzie kupno uroczej kartki prezentowej. Ta ma wymiar około 13,5cm x 13,5cm. 

SKU: IO046 Kategoria:

Opis

“Gratulacje! Zostaniesz siostrzyczką” to kartka dla młodej damy, która będzie musiała sprawdzić się w roli starszej siostry. Dobrym pomysłem na powiadomienie jej o tym będzie kupno uroczej kartki prezentowej. Ta ma wymiar około 13,5 cm x 13,5 cm. W centrum znajduje się śliczna dziewczynka, siedząca na lince z ubrankami dla dziecka. Dżinsowe ogrodniczki, różowe body…

Brat czy siostra? Tego świeżo upieczona siostra jeszcze nie wie, ale na pewno spodobają jej się grafiki. Na lince znalazło się nawet miejsce dla pluszaka. Młoda zakocha się w różowym misiu. Całość umieszczona została na ciepłym, różowym tle, które urozmaicają różnokolorowe koła. Postać siedząca w centralnej części kartki prezentowej w ręku trzyma niebieski, brokatowy balonik. Robi wrażenie! 

Kartkę można dowolnie personalizować. Nie ma problemu ze zmianą czcionki, czy nawet całego napisu, bo kartka nada się na wiele okazji. Tag można umieścić też w innym miejscu. Decyzja należy do osoby kupującej!