Pamiątka Chrztu Świętego dla dziewczynki z Aniołkiem

27,00 

SKU: KCH032 Kategoria:

Opis

Kartka z okazji Chrztu Świętego to nie tylko prezent, ale przede wszystkim wyjątkowa pamiątka na całe życie. Właśnie dlatego warto podarować bliskim nieco więcej niż tylko zwykły upominek. Pamiątka Chrztu Świętego dla dziewczynki z Aniołkiem, którą oferuję w moim sklepie, to wyjątkowe rękodzieło, które z pewnością wpisze się w ten wyjątkowy dzień.

Przy tworzeniu tej kartki postawiłam na subtelne detale i wysoką jakość wykonania. Na przedniej stronie kartki znajduje się postać aniołka z dłoniami złożonymi do modlitwy. Ten delikatny motyw dodaje kartce nie tylko wartości estetycznej, ale przede wszystkim duchowej. Pod postacią aniołka umieściłam wstążkę z romantyczną kokardką, a całość udekorowałam drobnymi kwiatkami. To wszystko tworzy nastrojowy i ciepły klimat, idealny dla tak ważnej okazji jak chrzest.

Kartka jest wykonana z papieru najwyższej jakości, dzięki czemu jest nie tylko piękna, ale też trwała. Ta pamiątka na chrzest dla dziewczynki będzie przez lata przypominać o tym wyjątkowym dniu i o osobie, która ją podarowała.

Rozmiar kartki po złożeniu to 21 x 10,5 cm, a do każdej kartki dołączam kopertę. Istnieje także możliwość zmiany kolorów kartki na życzenie klienta.

Wiem, jak ważna jest personalizacja, dlatego oferuję możliwość dostosowania treści kartki do indywidualnych potrzeb. W tym celu proszę o podanie wszelkich uwag podczas składania zamówienia. Jeśli masz szczególne wymagania i chciałabyś przygotować dedykowaną kartkę to proszę o kontakt telefoniczny!